0 nas

~ Bliskość natury

Gospodarstwo Agroturystyczne Agrowodnik znajduje się na Pomorzu Zachodnim w Gminie Malechowo w miejscowości Ostrowiec.​

Jeśli lubisz prawdziwy wypoczynek na łonie natury u nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Malownicze krajobrazy, raj dla wędkarzy i grzybiarzy oraz turystyka wodna. a także mnóstwo atrakcji dla dzieci.
Cztery domki wczasowe
Dostęp do jeziora
Plac zabaw dla dzieci
Ogrodzony teren
Darmowy parking
Wokół tereny leśne
25 km nad morze

Cztery domki wczasowe

Gospodarstwo Agroturystyczne Agrowodnik posiada cztery domy wczasowe: Dom Sylwia, Domek holenderski, Dom Romek lub Dom Patryk. Cały teren jest bezpiecznie ogrodzony w taki sposób, by niepowołane osoby nie mogły wejść na teren gospodarstwa. Dla gości przygotowano bezpłatny parking, boisko do siatkówki i koszykówki, bilard i tenis stołowy.

Wypoczynek nad wodą

Nasi goście mogą wypożyczyć z różnorodny sprzętu pływający, taki jak: kajaki, łódki lub rowery wodne. Dla wędkarzy przygotowaliśmy dwa duże pomosty oraz wiatę w której można przygotować się do wędkowania i miejsce na ognisko. Na miejscu można również nabyć niezbędne pozwolenia wędkarskie PZW.

Plac zabaw dla dzieci

Posiadamy duży plac zabaw. A cały teren jest bezpiecznie ogrodzony w taki sposób, by małe dzieci nie mogły same wydostać się na poza teren gospodarstwa. Na plac zabaw składają się: domek do wspinania, zjeżdżalnia na linie (tyrolka), piaskownica, duży basen (udostępniony w okresie letnim), pojazdy akumulatorowe oraz wiele zabawek dla najmłodszych.

Własna kuchnia lub cattering

W każdym domu nasi goście mają do swojej dyspozycji kuchnię z pełnym wyposażeniem. Dodatkowo posiadamy wędzarnię, grill i miejsce na ognisko. W okolicy znajduje się sklep ogólno-spożywczy, gdzie można zaopatrzyć się w produkty żywnościowe. Specjalnie na życzenie gości możemy także przygotować domowy cattering.  A jeśli ktoś będzie chciał spróbować czegoś innego możemy polecić kilka okolicznych restauracji w których na pewno każdy znajdzie swoją ulubioną potrawę.

Scroll to Top