Atrakcje

W Gospodarstwie AgroWodnik jak i w jego najbliższej okolicy istnieje wiele możliwości spędzenia czasu wolnego. Poniżej prezentujemy listę naszych atrakcji, które z pewnością przyczynią się do tego, że pobyt tutaj zostanie na długo w pamięci naszych gości.

Agroturystyka przyjazna dzieciom

Posiadamy duży plac zabaw. A cały teren jest bezpiecznie ogrodzony w taki sposób, by małe dzieci nie mogły same wydostać się na zewnątrz oraz by niepowołane osoby nie mogły wejść na teren Gospodarstwa. Na plac zabaw składają się: Domek do wspinania, zjeżdżalnia na linie, piaskownica, duży basen (udostępniony w okresie letnim), pojazdy akumulatorowe oraz wiele zabawek dla najmłodszych.

Agroturystyka dla wędkarzy

Zapraszamy osoby lubiące łowić ryby. Jezioro Ostrowickie to raj dla wędkarzy. Jego powierzchnia to 46 hektarów. Jezioro w większości otoczone jest  lasem. Dominująca ryba to szczupak, leszcz, okoń, płoć, wegorz, sandacz, gospodarzem łowiska jest Polski Związek Wędkarski. Głębokość łowiska wynosi od 1 metra do 4 metrów.
Obowiązuje zakaz używania łodzi z silnikami spalinowymi. Istnieje możliwość używania łodzi o silnikach elektrycznych.

Nasi goście mogą skorzystać ze sprzętu pływającego – kajaki, łódka wędkarska lub rowery wodne za opłatą.

Pozwolenie wędkarskie PZW można nabyć u właściciela Gospodarstwa AgroWodnik za opłatą.

Agroturystyka dla osób lubiących przyrodę

Kto lubi długie spacery wśród łąk i lasów można podpatrywać florę i faunę naszej okolicy. Zobaczyć można czarne i białe bociany, czaple, łabędzie, różnorodne gatunki ptactwa wodnego, bobry i wiele innych zwierząt. Okoliczne lasy obfitują
w grzyby. W każdej chwili można także wybrać się nad niedaleko położone morze Bałtyckie.

 

 

Agroturystyka dla aktywnych

Nasi goście mogą skorzystać z takich atrakcji jak: boisko do siatkówki i koszykówki, bilard, tenis stołowy.